ANTHOLOGY + OBSCURO CORVUS + BASTARDO DENTRO

Pátek 16.1.2015 - M-klub
Vstupné 80 Kč
image

ANTHOLOGY

Anthology je mladá slovenská melodic power/heavy metalová kapela (jak rokem založení, tak věkem hudebníků) především z Nižné. V aktuální sestavě skupina působí od léta 2009. V letošním roce vydali novou desku “The Prophecy“ Projekt alba "The Prophecy" jasně nastolil koncept, který vycházel z konkrétní strategie a tu určovala kvalita jednotlivých skladeb. Sestava k albu The Prophecy: Raylyn Shayde - zpěv, Majo "Mathias" Gonda - kytara, Miro "Morett" Grman - kytara, Marek "Marc" Štech - baskytara - screamo, Martin "Maarty" Solárik - klávesy a Peter "Pepo" Pleva - bicí. Toto album je označováno jako průlomové album. The Prophecy zaznamenává částečné úspěchy nejen u" skalních "fanoušků, ale také v Japonsku, Dánsku, Německu, Finsku, Nizozemsku, České republice av zemích Latinské Ameriky.

 

 

OBSCURO CORVUS

Jedná se vsetínskou kapelu, hrající styl experimental-metal.

Současné složení je: bicí -  Lukáš "Barth" Bartošák, basa/growl - Filip "Fido" Schnaubelt zpěv/texty - Verča Stříbrná, kytara - Ondřej "Bača" Petráš, kytara - Martin "Chmelič" Chmela, texty/překlady/programování - Kamil Bartošák

 

 

BASTARDO DENTRO

Kapela Bastardo Dentro vznikla v roce 2010 z již existující formace el J.O.C., která působí na české scéně už několik let. Po dobu svého fungování kapela absolvovala několik desítek koncertů po celé České republice. Na podzim roku 2010 vychází 6-ti písničkové LP Heart Collapse, které bylo nahráno v HC3 studiu. Kapela hraje melodickou hard-rockovou hudbu s výrazným a osobitým zpěvem frontmenky Andy.

 


 
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Pátek 25.8., 18:00
Zámecká terasa / kavárna
   

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí