JINJER + POSTCARDS FROM ARKHAM

Online předprodej ukončen
Neděle 21.5.2017 20:00 - M-klub
Vstupné v předprodeji 120 Kč, na místě 150 Kč
image

Jedna z nejvýraznějších metalových formací východního bloku, ukrajinká smečka JINJER se na svém vyprodaném tour napříč Evropou zastaví v M-klubu ve Valašském Meziříčí. Bude to absolutní pecka, tato kapela vyprodává ty největší metalové kluby a jejich fanoušci odcházejí nadšení. Média nešetří nad touto formací v poslední době chválou a řadí je k absolutní špičce novodobého progresivního metalu.


 

Ukrajinský metalcorový fenomén se vrací do Valmezu!

JINJER vznikli v roce 2009 v nehostinné průmyslově založené oblasti nedaleko Donětsku, kde má metalová subkultura velmi silné postavení. Trvalo téměř dva roky, než se ustálila sestava kapely v podobě, jakou známe nyní. Fenomenální zpěvačka Tatiana Schmailyuk, která svým mohutným řevem strčí do kapsy většinu chlapů, v mžiku zvládá s přehledem přepnout na bezchybný čistý vokál. Ukázkově sehrané duo kytaristů Dmitriy Oksen a Roman Ibramkhalilov, energický a charismatický basák Eugene Abduhanov a Alexander Kozyichuk, kterého v roce 2013 nahradil nadpozemsky rychlý a strojově přesný bubeník Eugene Mantulin

Teprve rok 2012 znamenal pro kapelu raketový vzestup: První videoklip (Exposed as Liar – odkaz níže), koncerty po celé ukrajině, hraní na největším ukrajinském rockovém festivalu Best City UA, ke konci roku také další video k songu Scissors (odkaz rovněž níže). V roce 2013 se kapela vydala na svoji první tour po Ukrajině, Rumunsku a Moldávii. Také vyšla první oficiální deska Jinjer s názvem Inhale, Don’t Breathe, která obsahuje i největší hity Exposed as Liar a Scissors. V Kyjevě se zúčastnili a zvítězili v soutěži BEST METAL ACT a získali ocenění Best Ukrainian Metal band of the year 2013. 

 

 

 

POSTCARDS FROM ARKHAM kapela hrající fůzi post-rocku s filmovou hudbou a metalem, zrozená v Havířově ale srdcem žije ve městě Arkham ,daleko od tohoto světa.Na kontě má debutové album OCEANIZE vydané v roce 2012.

 

 

!!! POZOR !!! NÁKUP LÍSTKŮ NENECHÁVEJTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI, UŽ TEĎ JE O NĚ VELKÝ ZÁJEM !!!

 


Vstupné v předprodeji 120 Kč, na místě 150 Kč
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Sobota 19.8., 19:00
Zámecká terasa
titulní obrázek akce PÍSNIČKY DIVADLA SCHOD
         

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí