Jinjer + Postcards from Arkham + Secretly Separated Core Night

Online předprodej ukončen
Zvýhodněné dvoudenní vstupné
Sobota 20.5.2017 - Neděle 21.5.2017 19:00 - M-klub
Vstupné v předprodeji 200 Kč, na místě 200 Kč
image

Sloučené vstupné Jinjer + Postcards from Arkham + Secretly Separated Core Night  200 Kč, na dny 20. - 21. května 2017.

 

Jedna z nejvýraznějších metalových formací východního bloku, ukrajinká smečka JINJER se na svém vyprodaném tour napříč Evropou zastaví v M-klubu ve Valašském Meziříčí. Bude to absolutní pecka, tato kapela vyprodává ty největší metalové kluby a jejich fanoušci odcházejí nadšení. Média nešetří nad touto formací v poslední době chválou a řadí je k absolutní špičce novodobého progresivního metalu.

Jarní metalcore řezačka ve stylu Secrets of Separation nás čeká ke konci května v našem skvělém M-klubu!! POZOR, POZOR!! Akce bude spojena s nedělním koncertem ukrajinské motorovky Jinjer, takže zvýhodněné vstupné na obě víkendové akce vás nemine, metaloví přátelé!

SoS o sobě dali vědět již v roce 2015, kdy vydali EP Obscuration a zahráli na festivale Valmez 2015, kde zlomili rekord v počtu návštěvníků koncertu první kapely v line upu. Od té doby odjeli úspěšnou Triple Tour a vydali v minulém roce debutové LP Suffering in Absurdity, které křtili rovněž ve valašskomeziříském M-klubu. Pamatujete na ten neskutečný bordel? Přijďte to zopakovat!

Z Olomouce se nám představí kapela Notion Deep, se kterou Secreti teď jedou tour po moravských městech. Kluci jsou skvělý muzikanti a hrají metalcore ozvláštněný neobvyklým a zajímavým čistým vokálem Marka Melicharka. 

"Zahraniční" peckou budou I Am The Verdict ze Slovenska. Naši bratia vydali v minulém roce vynikající debutové album Welcome to The Hatetown. Jsou to ostřílení metalcorový pionýři, kteří mají už mrtě zkušeností. Jejich předchozí smečka Hard To Say, ze které se poskládali, je toho zářným příkladem. 

Další, a tím poslední představovanou bandou, bude stejně jako "Noušni" kapela z Olomouckého kraje, a to konkrétně z Hanušovic. We Are The Motion je metalcore na skvělé úrovni plný útočných riffů a tvrdých i melodických vokálů. Jde o bandu, která se nebojí udělat na stagy pořádný bordel, takže je na co se těšit.

 
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Sobota 19.8., 19:00
Zámecká terasa
titulní obrázek akce PÍSNIČKY DIVADLA SCHOD
         

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí