MADE IN ZUŠ

Středa 24.2.2016 17:00 - M-klub
Vstupné dobrovolné.
image

MADE IN ZUŠ klepe na dveře

Koncert plný skvělé hudby a mladých talentů proběhne v posledním únorovém týdnu v M-klubu. Na klubovém jevišti se sejdou žáci hry na elektrické kytary, bicí nástroje a žáci populárního zpěvu Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, aby publiku předvedli, co všechno se během roku naučili.

Díky podpoře města a velkých meziříčských firem se žáci ZUŠ Alfréda Radoka mohli připravovat v  zařízené školní zkušebně a nyní chtějí zúročit svou píli a hodiny zkoušení před publikem.Soubor bicích nástrojů Drumatix, elektrických kytar Baskybic, pop-rockové uskupení United Sound či žáci populárního zpěvu. Tato bohatá přehlídka čeká na všechny účastníky koncertu MADE IN ZUŠ.

Na pódiu se tak objeví soubory modernějšího pojetí zdejší ZUŠky Alfréda Radoka. United Sound pod vedením kytaristy José de La Hoze, soubor Baskybic Ivana Trpíka a bicí nástroje Drumatix Milana Kratochvíla. Nebude chybět ani tradiční společné vystoupení všech účinkujících.

Toto bohaté hudební uskupení je možné vidět ve středu 24. února od 17:00 hodin v M-klubu KZ ve Valašské Meziříčí. Vstupné dobrovolné.
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Sobota 19.1., 20:00
M-klub
titulní obrázek akce Zrní
Špička české alternativní scény, kapela Zrní, opět míří do Valašského Meziříčí. V M-klubu zahrají skladby z poslední desky Jiskřící a také... (dále)

cena: 240 / 190

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2019, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí