Bazárek pro dobrou věc

Sobota 21.4.2018 09:00 - Nádvoří zámku Žerotínů KZ
image


Zbavte se věcí navíc a dejte jim nový smysl. Na bazárku zase třeba najdete něco, co oceníte a potřebujete vy☺

Veškerý výtěžek z prodeje bude věnovaný dvěma tělesně postiženým slečnám ve věku 9 a 16 let na rehabilitace, které zdravotní pojišťovna nehradí.

To tričko ze slevy není zas takové terno, jak jste si mysleli a nechodíte v něm? Už jste si přiznali, že do těch kalhot už opravdu, ale opravdu nezhubnete? Dostali jste nevhodný dárek do domácnosti, který se vám nehodí ani jako lapač prachu? Koupelnou vám okupuje nová kosmetika, kterou nestihnete spotřebovat? Vyrostly vaše ratolesti příliš rychle a vám zbyla skříň plná dětského oblečení? Máte knihy, které už neotevřete, hračky, se kterými už si nikdo nehraje? Zkrátka… leží/stojí/visí vám doma cokoliv v dobrém stavu, co může mít hodnotu pro někoho jiného?

Pak tyto věci prosím doneste v termínu od 3. do 18 dubna 2018 do kavárny Tucan na náměstí nebo do základní školy Žerotínovi v době od 8 do 13 hodin paní Ireně Válkové.

Je možné, že některé z vámi darovaných kousků nedáme k prodeji z důvodu zachování různorodosti bazárku. Co vám ale můžeme slíbit je, že to, co neprodáme, věnujeme dále – kojeneckému ústavu, dětskému domovu, charitě či na jiná místa dle povahy věci. Pokud cítíte, že s některou věcí se vám jen těžce loučí a rozhodujícím impulsem je konkrétní účel – rehabilitace slečen, nechte nám na sebe kontakt (tel a e-mail) a věc označte. Pokud se neprodá, vrátíme vám ji.

Moc děkujeme a těšíme se, Lucie*Iva*VErča
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Středa 17.10., 19:00
Premiéra nové hry.
M-klub
titulní obrázek akce Divadlo Schod
   

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2018, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí