JOHN WOLFHOOKER + COCAINE PARTY + OUTSIDER

Online předprodej ukončen
Pátek 31.3.2017 20:00 - M-klub
Vstupné v předprodeji 60 Kč, na místě 90 Kč
image

JOHN WOLFHOOKER (alt.-rock / Praha)

 

John Wolfhooker je československá banda složená ze čtyřech šílenců, žijících jen pro hudbu s cílem zachránit rock´n´roll. Kapela vznikla v létě 2013. Za svou krátkou existenci se kapele podařilo vydat množství videoklipů a dělila se o pódium se zahraničními kolegy jako např. Our Last Night, Anti-Flag, Bury Tomorrow, Hands Like Houses, Helia... Odehrála dva ročníky Rock For People po sobě a zahrála také na jednom z největších kanadských festivalů EnvolEtMacadam v Quebec City. Na jaře 2016 John Wolfhooker odjeli téměř kompletně vyprodané tour s českou stálicí Rybičky 48. Na podzim 2014 vydali své debutové album John Wolfhooker nahrané analogově bez použití počítačů na pás. O dva roky později, na pozdim 2016, vydávají druhé studiové album nesoucí název When The Hunter Becomes The Hunted, tentokrát nahrané za použití všech dostupných moderních technologií. O mastering alba WTHBTH se postarala americká legenda Alan Douches, který masteroval alba kapelám jako Architects, HIM, Fall Out Boy, Pierce The Veil, A Day To Remember, aj.

 

 


 

 

COCAINE PARTY (garage-rock’n’roll / Opava)

 

Kapela vznikla zhruba v září roku 2009, kdy začala pravidelně zkoušet v opavské zkušebně Legal (dnes 4street). Zakladateli jsou Adam Harazim (bicí) a Lukáš Raška (kytara), kteří se rozhodli splnit si svůj sen, kterým bylo právě založení kapely. K nim se ihned přidávají Lukáš Trlica (baskytara) a Adam Klimeš (kytara). Kapela během své existence prošla menšími personálními změnami. Do kapely přichází Adam Kořistka na post zpěváka, který se v zápětí ujímá i uvolněné role kytaristy místo Lukáše Rašky. Poté přichází do kapely Filip Neklapil jako nový zpěvák. Poslední změnou byl odchod Adama Klimeše, kterého v zápětí nahrazuje Honza Očko. Současné složení kapely je: Filip Neklapil (zpěv), Adam Kořistka (kytara/zpěv), Jan Očko (kytara), Lukáš Trlica (baskytara) a Adam Harazim (bicí). Kapela žánrově začala jako rocková, ale postupem času zakotvila ve stylu, který jí byl nejbližší - rock'n'roll s lehkým nádechem punku. Kapela klade důraz na show a koncerty plné energie. Za dobu svého působéní stihla vydat EP Fuck yeah!, singl Welcome, EP That´s Better, odehrát spousty klubových koncertů, menších i velkých festivalů a rovněž si zahrát s řadou nejen českých, ale také zahraničních kapel.

 


 

 

OUTSIDER (punk-rock / VM)

 

Outsider je tříčlenná pop/punk rocková kapela z Valašského Meziříčí, která existuje od přelomu roku 2007/2008. Jejich tvorba je ovlivněna především melodickým kalifornským punk-rockem z devadesátých let. 

 

 
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Sobota 19.8., 19:00
Zámecká terasa
titulní obrázek akce PÍSNIČKY DIVADLA SCHOD
         

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí