VELIKONOČNÍ PÁRTY

Online předprodej ukončen
Sobota 26.3.2016 20:00 - M-klub
Vstupné v předprodeji 90 Kč, na místě 120 Kč
image

ALŽBĚTA KOLEČKÁŘOVÁ & Black Souls

 

LENKA LO HRŮZOVÁ & LoGarytmy

 

speciální host: BUGABOO

 

 

 

 

 

 

 

 

ALŽBĚTA KOLEČKÁŘOVÁ & Black Souls (soul-reggae-blues)

 

Black souls je kapela z Prahy plná zkušenných muzikantů v čele s Alžbětou Kolečkářovou, která oslní jak znělým hlasem, tak hlubokými texty v chytlavých melodiích. Kapela má v srdcích hlavně reggae, které se znatelně promítá do její hudby experimentující s tóny soulu, blues a rocku.

 

Zakladatelkou kapely a zároveň velmi zkušenou zpěvačkou ( umístění na 6. příčce II. ročníku československé superstar)  je Alžběta Kolečkářová , srdcem Black souls bez kterého by celý projekt nikdy nevznikl. „Než jsem se ukázala v televizi, nikdo snad ani netušil jakého daru od Boha si cením opravdu nejvíc. Hudba, zpěv, mít možnost sdílet s lidma tímto způsobem sebe samou a podílet se na mrazivých momentech. To je moje největší láska, díky Bohu.“

 

Jakub "Sevak" Šesták,  dobrý kamarád Alžběty, se jako první přidal a je bassou celé myšlenky. „Svoje srdce jsem odevzdal hudbě a domovem je mi roots reggae. Mym hlasem je bassline a soundsystem je můj chrám. Produkci ve studiu miluju, live zvučení mě baví, ale hraní s kapelou je nejvíc. Jsem vděčný člen kapel: Black Souls - basa, Jahtec Jammin' Job - basa, ExT band - dub efx, perkuse."

Další do party byl Vojta Vácha, kytarista a zároveň nejmladší člen kapely."Jako malej jsem byl tátou vychovávanej Hendrixem, Pastoriusem a Parkerem.V 10 mi táta koupil kytaru a pak jsem objevil Redhoty. Ale moje rodina se rozhodla jet do Anglie a já bydlel pár let v tý velký louži .Potom jsme tam začali chodit s kámošema na pivko a měl jsem první kapelu. No a pak sem se vrátil do Čech a nějak sem se proplet až sem.“

 

Rytmus udává Black souls Martin Šrot. Zkušený bubeník, začínající producent, člen/kapelník Riddimshot (reggae, dancehall) a Bordel (hip/hop). „Na Black Souls mě baví hudební různorodost, autorská tvorba, silný groove a hlavně výborný team nadšených muzikantů s výbornou zpěvačkou v čele. „

 

Nejnovější člen, všestranný umělec, který se věnuje fotografii, video-tvorbě, divadlu a volným grafickým technikám je Martin svoboda, pianistou v Black souls. Vystudoval scénografii na DAMU a už od malička začal hrát na klavír/klávesy. „Hudba je pro mě jako malování obrazu.. Stejně tak jako v hudbě se namíchávají a nanášejí barvy jako tóny v různých barevných odstínech.. Hudba je plná kontrastů a zároveň čistých plochých míst, které mezi sebou navzájem komunikují a doplňují se v rytmech a intervalech. Je skvělé sdílet s lidmi malování hudebního „obrazu“.

 


 

 

LENKA LO HRŮZOVÁ & LoGarytmy (energy-rock)

Mladá, talentovaná zpěvačka Lenka Hrůzová, která vyhrála soutěž Hlas Československa 2014, vystoupí se svou kapelou LoGarytmy.

 

 

 

 

speciální host: BUGABOO (alternative-crossover / Příbor)

Muzika přímočará, taneční, tepající energií, zároveň však plná silných emocí. Bugaboo mají obrovský dar skládat hity, přitom jim nechybí ani kus muzikantského humoru.

 

 

 
« Zpět

rss

mklub.pngaktuálně

Pátek 25.8., 18:00
Zámecká terasa / kavárna
   

Více

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

 

Marek Baroš,
tel.: 607 029 949,
email: baros@kzvalmez.cz

 

Hudební dramaturgie: 

Matěj Bezděk
tel.: 604 110 768
email: bezdek@kzvalmez.cz 
 

Předprodej
Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Informačním centru na zadním nádvoří zámku Žerotínů

tel.: 571 684 558,
email: predprodej@kzvalmez.cz

 

facebook logo

 

 

 

 

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí