Carnival Of Souls V - P.F. Arkham I Arch Of Hell I Minority Sound

Carnival Of Souls V - P.F. Arkham I Arch Of Hell I Minority Sound
Speciální pátý ročník festivalu divné hudby Carnival of Souls pro podporu kapel a klubů. Živá vystoupení rozmanitých hudebních uskupení u vás doma on-line a bez vstupného!
Celá akce je striktně apolitická a v žádném případě neslouží jako protest, nebo kritizování aktuální situace. Je pořádána nadšenci a muzikanty, aby hudbou vnesli trochu světla do temnoty. Tohoto unikátního festivalu se zúčastní:
 
POSTCARDS FROM ARKHAM
Na prvním ročníku našeho festivalu zahráli jeden z prvních koncertů vůbec! Od té doby ušli cestu na špičku scény. To dokázali i svou aktuální čtvrtou deskou Oakvyl, na které se podílel Jens Bogren (OPETH, DEVIN TOWNSEND, KATATONIA) a opět rozvířili vody progresivní hudby. Ani v čase pandemie nespí a připravují dokonce film! Více informací se dozvíte na Carnival of Souls!
 
MINORITY SOUND
Cyber metal je obzvláště v dnešní době stále aktuální! Pražští Minority Sound zahrají jeden z mála koncertních setů, které stihli s deskou Toxin (na produkci spolupracoval Rom Di Prisco) odehrát! Právě jejich čtvrté album se stalo milníkem v diskografii. Nedávno také nahráli zbrusu nový singl, takže je na co se těšit.
 
ARCH OF HELL
Legendární brněnská melodic metalová kapela vydala v průběhu pandemie svou třetí desku s názvem ARRIVAL, která je neskutečně originální hudebně i tematicky. Právě na našem festivalu zazní nové skladby téměř premiérově! Jejich energická pódiová prezentace vás zvedne z gauče i doma!
+ Soutěžní kapela
Chcete se svou kapelou zažít tento unikátní festival? Pošlete do 18. února na email carnivalofsoulsfest@gmail.com promofotku + hudební ukázku na YouTube. Kapely zveřejníme a ta, která získá nejvíce hlasů zahájí celý festival!

Termíny

  • So 20.3.2021, 16:00

Vstupné

vstup zdarma

Místo konání

Online koncert

Pořadatel

M-klub