Dobročinný bazárek pro dobrou věc V.

Dobročinný bazárek pro dobrou věc V.

Bazárek vzniká ve spolupráci se spolkem Člověk člověku, s Kulturním zařízením města Valašského Meziříčí, kavárnou Tucan se Střediskem volného času Domeček, ISŠ, kamarády, s vámi dárci a dalšími, kteří nám pomáhají tuto zprávu šířit do světa.  

 
PRO KOHO TO DĚLÁME?
Pro děti, které mají život ztížený nějakým handicapem. Spolupracujeme se spolkem Člověk člověku, který už téměř 30 let handicapované děti z Valašska podporuje - nakupuje speciální pomůcky, přispívá na rehabilitace, výživu a další věci dle potřeby. 100% výtěžku darujeme spolku, který pak peníze přerozdělí mezi potřebné.
 
CO NÁM MŮŽETE NA BAZÁREK VĚNOVAT?
Cokoliv, co vám leží/stojí/visí doma a je v dobrém stavu. Cokoliv, co může mít hodnotu pro někoho jiného.
To tričko ze slevy, které nebylo zas takové terno, jak jste si mysleli a nechodili v něm. Kalhoty, u kterých jste si přiznali, že do nich už opravdu, ale opravdu nezhubnete. Nevhodný dárek do domácnosti, který se nehodí ani jako lapač prachu. Koupelnu okupující nová kosmetika, kterou nestíháte spotřebovat. Dětské prádlo, z kterého vaše ratolesti příliš rychle vyrostly. Knihy, které už neotevřete, hračky, se kterými už si nikdo nehraje...
 
Věci prosím doneste na vrátnici Integrované střední školy už nyní v pracovní dny mezi 7.00–16.00, do SVČ Domeček od 19.04. do 11.05. v časech 8.00–16.00 nebo do Tucana od 27.04. do 11.5. 9.00–20.00.

Darované věci, které se nám nepodaří prodat, najdou své uplatnění v síti dobročinných second handů
 
NA CO SE TĚŠIT BĚHEM BAZÁRKU?
* budou probíhat dílničky pro děti,
* přijede hasičské auto
* a samozřejmě myslíme i na vaše žaludky a pohodu, takže můžete počítat s možností občerstvení.

Termíny

  • So 14.5.2022, 9:00 — 17:00

Vstupné

vstup zdarma

Místo konání

I. nádvoří zámku Žerotínů

Pořadatel

M-klub