Nedivoč (pop/Ostrava)

Nedivoč (pop/Ostrava)
Kapela s repertoárem stejně pestrým, jako je její rodná Ostrava!
Nedivoč hrají a nedivočí. Své písničky zpívají česky a někdy i slovensky. Hrají vesele, smutně, sladce i hořce, prostě příběhy, které všichni ze života znají. Jak sami říkají: „Nechceme si na nic hrát a do ničeho se stylizovat. Prostě tak, jak to z nás jde, tak to taky cítíme, a tak se nám to líbí. A navíc v hudbě, stejně jako v životě, jsou závody, které už zkrátka neběžíme.„
Za pěkného počasí koncert proběhne na open-air letní scéně M-klubu.
Vstupné v předprodeji 240 Kč, na místě 290 Kč.
 
-----------------------------------------------------

Nedivoč je ostravská kapela skvělých muzikantů a hlavně kamarádů, která vznikla v září 2016. Základ jejich autorské tvorbě položil bývalý bubeník kapely Jiří Krhut. Svoje debutové album Vale pletichám kapela vydala v září 2018 a obsahuje pop, rock, ale i třeba šanson nebo balady. Barvitost desky doplňují svým hlasem hosté jako Marie Rottrová, František Segrado, Ester Kočičková nebo Ondřej Ruml.
Nejznámější skladba z alba - Fotky z výletu – zazněla v seriálu sKORO NA mizině (2020) a posluchači ji mohou pravidelně slyšet na vlnách Českého rozhlasu. Píseň Fotky z výletu se dočkala i neotřelého videoklipu režírovaného Vladimírem Skórkou, který klip pojal jako varování před nezdravou závislostí na selfíčkách.
V únoru 2022 kapela vydala své druhé album Svítá obsahující devět písní převážne z tvorby frontmana Sváti Tuleje.

Termíny

  • Pá 20.5.2022, 20:00

Vstupné

na místě 290 Kč, v předprodeji 240 Kč

Místo konání

I. nádvoří zámku – Letní scéna

Pořadatel

M-klub

Videa

Obrázky