Lukáš Pavlásek - Double Stand-up
Kdo nepláče není Čech / Planeta slepic

Lukáš Pavlásek - Double Stand-up

Dva večery známého komika a jeho dvou stad-up speciálů: „Kdo nepláče není Čech“ a „Planeta slepic“. Můžete si pořídit vstupenky samostatně na každý večer, nebo se slevou na oba večery. Návštěvníci obou večerů si navíc jako dárek odnesou knihu Lukáše Pavláska.

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciály jsou esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

Vstupné na oba večery 450 Kč .Pátek 18.11., od 19.hodin, M-klub

„Kdo nepláče není Čech“ - one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......

Délka pořadu 90 minut

Vstupné v předprodeji 280 Kč, na místě 320 KčSobota 19.11., od 19.hodin, Velký sál KZ

Vymazlená „Planeta slepic“ je speciál, ve kterém se koukneme, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.

Délka pořadu 90 minut

Vstupné v předprodeji 280 Kč, na místě 320 Kč

Termíny

  • Pá 18.11.2022, 19:00 — So 19.11.2022, 22:00

Vstupné

450 Kč

Místo konání

M-klub

Pořadatel

M-klub

Obrázky