Lukáš Pavlásek
Planeta slepic

Lukáš Pavlásek

Vymazlená „Planeta slepic“ je speciál, ve kterém se koukneme, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.

Délka pořadu 90 minut

Vstupné v předprodeji 280 Kč, na místě 320 Kč

 

 

Lukáš Pavlásek - Double Stand-up 18.11 a 19.11., od 19. hodin, M-klub

Dva večery známého komika a jeho dvou stad-up speciálů: „Kdo nepláče není Čech“ a „Planeta slepic“. Můžete si pořídit vstupenky samostatně na každý večer, nebo se slevou na oba večery. Návštěvníci obou večerů si navíc jako dárek odnesou knihu Lukáše Pavláska.

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciály jsou esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

Vstupné na oba večery 450 Kč 

Termíny

  • So 19.11.2022, 19:00

Vstupné

na místě 320 Kč, v předprodeji 280 Kč

Místo konání

Velký sál KZ

Pořadatel

M-klub