Aid Kid & 1flfsoap

Aid Kid & 1flfsoap
Za pseudonymem Aid Kid stojí muzikant, skladatel, producent a DJ Ondra Mikula. V dubnu 2015 vydal ve vlastní režii eponymní debutové album, které vzbudilo pozitivní kritický ohlas (vč. ceny Vinyla pro Objev roku). Na druhé desce, Cinematographer’s Journal opouští klubový sound a zkoumá ambientní plochy, piano a živé nástroje. Třetí deska Collection z roku 2021 je pak návratem k tanečně laděné elektronice. V současné době působí v audiovizuálním kolektivu Lunchmeat, věnuje se filmové a scénické hudbě nebo proniká do galerijních prostorů.
Sólové koncerty staví na improvizaci svých skladeb s pomocí analogového i digitálního hardwaru. V rámci DJ setů se zaměřuje na aktuální klubové trendy, experimenty, ale i poslechovou
elektroniku.
1flfsoap - urbanizovaný šohaj a znuděný Brňák! Živé bicí s kytarou a synťáky a syrový sound ukazují temnou stranu živé elektroniky. 1flfsoap vytváří taneční sety s nepředvídatelným koncem. Dva borci (Michal Janík, Lukáš Palán), jejichž cykly se synchronizovaly už dávno, akorát pomocí midi kabelu. Duo, které chce vyhnat z měst zápach electroswingu!

Termíny

  • So 26.11.2022, 21:00

Vstupné

na místě 200 Kč, v předprodeji 250 Kč

Místo konání

M-klub

Pořadatel

M-klub

Videa