ZRUŠENO - BRIXTN
Bude to ještě hezký Tour 2024 | Special Guests: MALONE, LEON

ZRUŠENO - BRIXTN

Moc nás to mrzí, ale z organizačních důvodů přesouváme páteční koncert kapely Brixtn, nový termín zatím hledáme a brzy budeme informovat...

 

 

Kapela Brixtn vyrazí na jaře 2024 na své první klubové turné.

 

Po několikaměsíční odmlce se kapela vrací do Valašského Meziříčí. Na zastávce zde jako speciální hosté zahrají spřátelené kapely Malone a Leon.


Můžete se těšit na propracovanou show a nabitý setlist. Kromě písní z prvního alba Cizí byty zazní i dosud nevydané novinky z připravované desky, včetně nejčerstvějšího releasu Bude to ještě hezký.

V loňském roce Brixtn prošli zásadní změnou sestavy, odešel kytarista Hemi, ale kapele se podařilo rychle se z těchto změn vzpamatovat. Matěj se Štěpánem se rozhodli dál pokračovat ve dvou a v novém složení už obrazili desítky koncertů – za zmínku stojí například předskakování kapele Divokej Bill na jejich 25 LET TOUR.

 

DOORS – 18:00

LEON – 19:00 

MALONE – 20:15 

BRIXTN – 21:45 

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • Pá 3.5.2024, 19:00

Vstupné

250 Kč

Místo konání

M-klub

Pořadatel

M-klub

Videa

Obrázky