Jan Hlucháň + Nebeztebe + Malba

 Jan Hlucháň + Nebeztebe + Malba
Chytrá kniha říká, že Nebeztebe hrají akustický groove až dynamický folkrock, energický, křehký a alternativní současně. Textově lyrický, heterosexuálně dvouhlasný až pouličně pokřikující stejně jako angažovaný. Nástrojů mají minimálně pět a pořád jsou na to tři. Kytaru, basu a kopák většinou valí frontman k čemužto mandolína doprovodně tančí, virbluje a melodicky divočí anžto housle rozvíjí philovu harmonii.
 
Štěpán Hulc - zpěv, kytary, bass+kick
Terka Šlahařová - zpěv, housle
Vítek Karlas - mandolína, bass
 
 
Malba
Písničkářka Barbora Maléřová pod uměleckým jménem Malba začala své písně veřejnosti ukazovat v roce 2021, kdy se spojila s Patrikem Bouchalem hrajícím na cajón a vytvořili tak duo Malba z Horní Bečvy. V té době jste mohli vidět jejich výlučně českou tvorbu zejména v okolí – na jarmarcích v Rožnově pod Radhoštěm, v klubu Vrátnice nebo na akci Sportovec roku 2022 Rožnova p. R.
V roce 2023 začala Barbora psát také anglické texty a začala své písně profesionálně nahrávat ve studiu (nejdříve v Zubří, pak v Ostravě) a natočila také svůj první hudební klip k písni Tonight.
Honza Hlucháň, písničkář z Valmezu, patří mezi stálice na letní scéně Mka. Jeho autorská tvorba je na pomezí folku a popu, charismatický zpěv doprovází energickou hrou na kytaru. Texty o životě, o lásce, o naději...
Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • Pá 26.7.2024, 20:00

Vstupné

vstup zdarma

Místo konání

I. nádvoří zámku Žerotínů

Pořadatel

M-klub